Hakkımızda

Aile mesleğimiz olan inşaat sektöründeki faaliyetlerimiz 1994 yılında kurmuş olduğumuz Üstgrup adı altında şirket halini almıştır. Kısa sürede büyük gelişme gösteren firmamız, faaliyetlerini hızlandırarak özel ve resmi olmak üzere birçok projede yer almıştır. Deneyimimiz, iş gücümüz, teknolojimiz, kalitemiz ve güvenilirliğimizle bir çok alt yapı ve üst yapı işlerinde tercih edilen isim durumundayız.

Gerek sektör gerekse teknolojide yaşanan hızlı değişimler sonucu talep ve ihtiyaçların sürekli değiştiği ve geliştiği bir dönemde klasik hizmet anlayışından farklı olarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, zamanında, etkili ve yaratıcı, çözümler üreterek müşteri memnuniyeti ve gizlilik anlayışına uygun kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Üstgrup, bu amaçlar doğrultusunda konusunda profesyonel eğitim görmüş, uygulama deneyimi olan yetkin uzmanlarla çalışır ve uzmanlarının gelişimini sürekli eğitimler ile destekler.

Üstgrup hizmet verdiği inşaat sektöründeki kalitesini ve yeterliliğini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve Uluslararası Gözetim şirketi belgelerini almaya hak kazanarak, müşteri beklentilerini karşılamak ve verdiği hizmetleri uluslararası standartlara göre gerçekleştirmek adına önemli bir adıma imza atmıştır.

 

TOP