Aile mesleğimiz olan inşaat sektöründeki faaliyetlerimiz 1992 yılında Üst Grup adı altında şirket halini almıştır. Kısa sürede büyük gelişme gösteren firmamız, faaliyetlerini hızlandırarak kamuda ve özel sektörde pek çok projede yer almıştır.

ÜstGrup, çeyrek asrı aşan deneyimiyle, temeli güven ve güçlü öz sermaye yapısıyla, gelecek nesiller için yaşanılabilecek modern alanlar inşa etmektedir. Hem sektörde hem de teknolojide yaşanan hızlı değişimler sonucu taleplerin ve ihtiyaçların sürekli değiştiği ve geliştiği bir dönemde, yenilikçi hizmet anlayışıyla hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik, zamanında, etkili ve yaratıcı çözümler üreterek kaliteli hizmet vermeyi de ayrıca ilke edinmiştir.
Bu hedefler doğrultusunda ÜstGrup, alanında profesyonel eğitim görmüş ve uygulama deneyimi olan yetkin uzmanlarla çalışmakta ve uzmanlarının gelişimini eğitimlerle sürekli olarak desteklemektedir.
-------------------------
Our activities in the construction sector, which is our family profession, has become a company under the ÜstGroup. Our company, which has developed greatly in a short time, has accelerated its activities and took part in many projects in the public and private sectors.
With more than a quarter-century of experience, trust-based, and strong equity structure, ÜstGroup is building modern areas that can be lived for future generations. In a period when the demands and needs are constantly changing and developing due to the rapid changes in both the industry and the technology, it has adopted to provide service with an innovative service approach. It has also adopted the principle of providing quality service by producing timely, effective, and creative solutions for the needs and expectations of our customers.
In line with these goals, ÜstGroup works with competent experts who have professional training and practical experience in their fields and constantly supports the development of their specialists with trainings.

105+

Bitirilmiş Proje

1250+

Mutlu Aile

1+

Başlayan Yeni Proje

Herkes Ev Sahibi Olana Kadar...

Yardıma mı İhtiyacınız Var? Hemen Görüşme Başlatın
X